Kontakt na inspektora

Jiří Hlavín, DiS.

Autorizovaný inspektor nemovitostí
Autorizovaný stavitel v oboru pozemní stavby 

IČ: 28893701
Číslo inspektora v AIN: 00014
tel.: +420 608 520 494
mail: jiri.hlavin@nemopas.cz

SEDLČANY - CENTRÁLA
ConPass, s.r.o.
Na Potůčku 43
Sedlčany
264 01

tel.: +420 608 520 494
mail: jiri.hlavin@nemopas.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Lokální pobočka
NEMOPAS s.r.o.
Hrdějovice 395
České Budějovice
373 61

tel.: +420 608 520 494
mail: jiri.hlavin@nemopas.cz

PRAHA - Lokální pobočka
NEMOPAS s.r.o.
Tiskařská 257/10
Praha - Malešice
108 00

tel.: +420 608 520 494
mail: jiri.hlavin@nemopas.cz

     


O inspektorovi nemovitostí

Jsem autorizovaný stavitel v oboru pozemní stavby (ČKAIT), mám bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi při prověřování nemovitostí (inspekce nemovitostí), provádění stavebního a technického dozoru, projektování staveb ve vlastním ateliéru, inženýrské činnosti, ale i v oblasti samotné realizaci staveb. Specializuji se především na rodinné a bytové domy (společné prostory, bytové jednotky), ale i na účelové stavby, chaty, multifunkční objekty apod. Taktéž mám bohaté zkušenosti s nízkoenergetickými a pasivními stavbami včetně dřevostaveb. Nedílnou součástí mojí činnosti je tvorba odborných posudků a vyjádření, poskytuji technickou podporu, konzultační činnost a zastupuji klienty při řešení sporů. Při práci kladu vždy velký důraz na seriózní jednání vycházející z etického kodexu Asociace inspektoru nemovitostí (AIN) kde jsem členem – certifikovaným inspektorem nemovitostí od počátku a tím se výrazně odlišuji od nedostatečně kvalifikovaných inspektorů nemovitostí. Stejně tak kladnu velký důraz na profesionální a lidský přístup založený na základě odborných znalostí, bohatých zkušeností a nezávislosti při rozhodování.

Vím, že investice do nemovitosti, je životní milník, který může a zřejmě bude ovlivňovat zbytek života kupujícího a nejen jeho. Mojí starostí je, aby ovlivnění bylo pozitivní, bez neočekávaných dalších výdajů, těžkých životních rozhodnutí a nepříjemných překvapení.

 

 Oblast působení inspektora nemovitostí Jiřího Hlavína, Dis.

Tábor | Praha | České Budějovice | Příbram | Písek | Strakonice | Český Krumlov | Prachatice | a okolí

 

Poruchy a vady nemovitosti

S poruchami a vadami staveb se setkávám každodenně, ať už při realitním transakci (nákupu, prodej, pronájem), tak při výstavbě či převzetí nových staveb od zhotovitele, či developera. Jako inspektor nemovitosti působím zejména v Praze, středních a jižních Čechách (České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov, Strakonice a Prachatice).

Pro moji činnost využívám propracovanou metodiku Nemopas a dlouholeté znalosti spolupracujících soudních znalců a odborníků vykonávající expertní činnosti ve stavebnictví. 

 

Chci kalkulaci na prověření nemovitostí

Inspekce nemovitostí

AINAsociace inspektorů nemovitostí AIN

Nemopas je zakládajícím členem Asociace inspektorů nemovitostí (AIN). AIN sdružuje odborníky, kteří inspekce nemovitosti vykonávají – tedy inspektory nemovitostí. U každého svého člena asociace garantuje, že poskytuje služby na takové odborné i etické úrovni, jaké jsou na obor a jeho metodiku kladeny. Úroveň znalostí inspektorů nemovitostí jsou objektivně posuzovány na půdě AIN podle vlastních interních procedur.


 Adresa inspektora nemovitostí

Jiří Hlavín DiS., Na Potůčku 43, Sedlčany 264 01

MAPA VŠECH INSPEKTORŮ NEMOVITOSTÍ POD HLAVIČKOU NEMOPAS