Expertní a diagnostické služby, NEMOPAS

Jako odborník na pozemní stavitelství se vyznám v mnoha technických vlastnostech stavby a nemovitosti. Díky specializovaným měřením a přístrojům dokáži diagnostikovat a přesně odhalit místo problému, který vás na vaši nemovitosti trápí a následně také navrhu jeho možnosti řešení podle potřeb. Pro měření se využívá technologie jakými jso např. termovizní měření, Blower door test, Akustická měření a další.

Řěšení technických problémů na Vaší nemovitosti

Diagnostika a řešení problémů s nemovitostí

Jaké problémy s domem vás trápí?

Nebo Vás trápí na Vašem domě jiný technický problém? Pomůžeme Vám. Expertní a znaleckou činností se technici a inspektoři znaleckého ústavu NEMOPAS (Dekprojekt) zabývají již více než 10 let. V rámci této činnosti jsem jako inspektor a znalec připraven pomoci všem, kdo mají na svém rodinném či bytovém domě technický problém.

 

Inspektor nemovitosti, nabízí také následující služby:

  • Telefonickou konzultaci ZDARMA
  • Konzultaci přímo na místě, která pomůže najít příčiny problému a naznačit způsob odstranění
  • Odborné posouzení, které podrobně zdokumentuje celou vadu či poruchu, určí její příčiny a navrhne způsob sanace
  • Znalecký posudek, který se uplatní především tehdy, pokud je potřeba určit příčinu vady pro reklamaci díla případně pro soudní spor
  • Speciální měření (světlo, hluk, termovize, vzduchotěsnost, škodlivé látky)
  • Projekty odstranění poruch 

Měření, která jsou případně potřebná v rámci posouzení a odstranění problémů provádíme v rámci akreditované měřící laboratoře ATELIER DEK. Znamená to, že pracovníci, měřící postupy a měřící zařízení pravidelně prověřuje Český institut pro akreditaci.

 

Chci expertní nebo diagnostickou službu

Pro bližší informace mně kontaktujte na:

tel.: +420 608 520 494
e-mail: jiri.hlavin@nemopas.cz